Poduszka ortopedyczna do spania Bekvämlighet B2 Memory

Nowy produkt

Poduszka ortopedyczna do spania Bekvämlighet B2

Więcej szczegółów

110,00 zł brutto

Opis

Szerokość 48 cm
Wysokość 10,5 cm oraz 8,2 cm
Długość ramienia 32 cm

Więcej informacji

Bekvämlighet B2 jest poduszką ortopedyczną, która posiada bardzo łagodne dwustronne wybrzuszenia, kształtem przypominająca "fasolkę".  Na poduszce można spać zarówno z jednej jak i z drugiej strony (niżej lub wyżej), dzięki temu, że poduszka jest dwustronna.

Obie strony różnią się między sobą nieco wysokościami. Między garbami poduszki utworzone jest łagodne i długie przejście, umożliwiające wygodne i komfortowe ułożenie głowy.

Poduszkę Bekvämlighet B2 szczególnie polecamy osobom, które śpią na plecach. Zapewnia ona wygodę podczas snu i przynosi ulgę w stanach napięcia mięśni szyjnych, karku i bólach głowy.

Poduszka dostępna w jednej wysokości (LARGE) oraz trzech stopniach twardości pianki MEMORY (miękka, średnia i twarda).

Stopień twardości powinien być dobrany w zależności od dolegliwości oraz postury barku i szyi. W przypadku gdy mamy długi bark powinniśmy zakupić poduszkę o twardości średniej lub twardej. Warto także pamiętać o tym, że jeżeli dopiero zaczynamy spać na poduszkach ortopedycznych najlepiej zacząć od spania na poduszce miękkiej lub średniej. Z

 

Jeśli lekarz ortopeda nie zaleci inaczej, należy stosować poduszkę o średniej twardości. Doskonała do rehabilitacji i leczenia szyjnego odcinka kręgosłupa.

Poszewka do poduszki występuje w szerokiej gamie kolorystycznej. Ponieważ kolorystyka jest poszerzana jeżeli chcą Państwo zamówić poszewkę w innym kolorze zachęcamy do kontaktu.

Dostępne poszewki z materiału frotte, welur oraz 100% bawełny

PODUSZKA POSIADA POSZEWKĘ W KOMPLECIE (należy tylko wybrać rodzaj materiału).