Poduszka ortopedyczna Ny Lättnad B1 Memory

Nowy produkt

Poduszka ortopedyczna Ny Lättnad B1

Więcej szczegółów

172,00 zł brutto

Opis

Szerokość 51 cm
Wysokość 13 cm
Materiał wykonania Do wyboru: Frotte, welur, bawełna
Długość ramienia 32 cm

Więcej informacji

Poduszka ortopedyczna Ny Lättnad B1 to poduszka wykonana z najwyższej jakości pianki Viscoelastic z funkcją pamięci kształtu.

Sprawdza się zawsze gdy chcesz wykorzystać sen w 100% i nabrać sił przed kolejnym dniem.

Poduszka ortopedyczna Ny Lättnad B1 posiada specjalne wyprofilowanie pod szyją. Poduszka do spania Ny Lättnad B1 posiada otwór ułatwiający obieg powietrza między głową a poduszką co w znacznym stopniu zapobiega i poceniu się głowy.

Poduszka B1 pozwala na wygodne spanie w każdej pozycji. Występuje w jednej wysokości w trzech stopniach twardości pianki memory (miękka, średnia i twarda). Stopień twardości dobierany jest w zależności od postury człowieka.

Poduszka Ny Lättnad B1 zapewnia zdrowy, spokojny sen pełen odprężenia i relaksu. Jej właściwości łagodzą stany napięcia mięśni kręgosłupa szyjnego oraz migreny. Ponadto poduszka ortopedyczna B1:

  • zapobiega zesztywnieniu ramion i szyi,
  • minimalizuje chrapanie
  • łągodzi dolegliwości tarczycy
  • przeznaczona dla osób, które nie tolerują ucisków wokół szyi.

Jest doskonałą poduszką do rehabilitacji i leczenia szyjnego odcinka kręgosłupa.

Poduszkę B1 polecamy szczególnie osobom w średnim i dojrzałym wieku oraz tym, które preferują uczucie wyżej ułożonej głowy.

Jeśli lekarz ortopeda nie zaleci inaczej, należy stosować poduszkę o średniej twardości. Poszewka do poduszki występuje w szerokiej gamie kolorystycznej. Jest ona stale poszerzana  o nowe kolory, zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów.