Poduszka ortopedyczna Valde B4- Medium

Nowy produkt

Poduszka ortopedyczna Vila B4 Medium

Więcej szczegółów

168,00 zł brutto

Opis

Szerokość 100
Wysokość 100
Poszewka 100
Długość ramienia 100

Więcej informacji

Poduszka Vila B4 jest najbardziej nowoczesną i komfortową poduszką Valde. Jej zalety to specjalne wycięcie pod szyję, otwór wentylacyjny oraz specjalne wyprofilowanie pod głowę.

Wycięcie pod szyję daje poczucie komfortu podczas snu szczególnie tym osobom, które nie tolerują ucisków wokół szyi.

Specjalnie zaprojektowany otwór wentylacyjny umożliwia obieg powietrza i zmniejsza pocenie się głowy. Specjalistyczne profilowanie pod głową daje możliwość prawidłowego, anatomicznego ułożenia ciała i delikatnego odchylenia głowy.

Poduszka ortopedyczna Vila B4 dzięki uniwersalnemu kształtowi może być używana przez osoby w każdym wieku oraz o różnej budowie ciała, zrówno przez kobiety, jak i mężczyzn.

Vila B4 występuje w trzech stopniach twardości (miękka, średnia oraz twarda). Poduszka Valde Vila B4 dostępna jest również w wersji pianki sprężystej (normal). Twardość poduszki dobiera się pod względem wagi i wzrostu.

Jeśli ortopeda nie zaleci inaczej, należy stosować poduszkę o średniej twardości.

Vila B4 jest idealną poduszką profilowaną dla osób, które bardzo często zmieniają pozycję podczas snu. Jej właściwości pozwalają na miły, regenerujący siły i zmęczone mięśnie odpoczynek w każdej pozycji. Doskonała do rehabilitacji i leczenia szyjnego odcinka kręgosłupa.

Produkty powiązane