Uniwersalna poduszka ortopedyczna - Hälsa B8 Memory

Nowy produkt

Poduszka ortopedyczna Hälsa B8

Więcej szczegółów

153,00 zł brutto

Opis

Szerokość 50 cm
Wysokość 13 cm
Długość ramienia 33 cm

Więcej informacji

Poduszka Hälsa B8 jest poduszką o klasycznym kształcie i uniwersalnej podstawowej funkcji rehabilitacyjnej dla kręgosłupa. Zaletami tej poduszki są jej łagodne wykończenia i zaokrąglenia. Posiada łuk wyprofilowany pod ramię, pozwalający na spanie zarówno na wznak jak i na boku. Jest poduszką bardzo wygodną i cieszącą się dużym powodzeniem. Polecamy ją szczególnie wszystkim tym, którzy cenią sobie klasykę spania. Poduszka Hälsa B8 minimalizuje chrapanie, zapewnia wygodę podczas snu i przynosi ulgę w stanach napięcia i bólu głowy, zesztywnienia ramion, szyi, karku. 

 

Poduszka B8 występuje w jednej wysokości oraz w trzech stopniach twardości pianki memory (miękka, średnia i twarda). Twardość poduszki najlepiej dobrać pod względem wagi i wzrostu. Jeśli lekarz ortopeda nie zaleci inaczej, należy stosować poduszkę o średniej twardości. Hälsa B8 jest poduszką stosunkowo dużą, dlatego polecamy ją osobom w średnim i dojrzałym wieku. Doskonała do rehabilitacji i leczenia szyjnego odcinka kręgosłupa.

 

Poszewka do poduszki występuje w szerokiej gamie kolorystycznej. Jest ona stale poszerzana o nowe kolory, zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów.

Dostępna w poszewkach frotte, welur oraz w bawełnie.

wymiary:

szerokość: 50cm

długość: 33cm

wysokość ramienia: 13cm