Dröm B20 Memory regulowana wysokość poduszka ortopedyczna do spania

Nowy produkt

Poduszka ortopedyczna Dröm B20

Więcej szczegółów

175,00 zł brutto

Więcej informacji

Poduszka ortopedyczna B20 Dröm jest najnowszą poduszką Valde. Wykonana jest z najwyższej jakości pianki poliuretanowej z funkcją memory. Zaletą tej poduszki jest jej uniwersalny kształt. Idealne profilowanie pod ramię daje poczucie komfortu głównie podczas spania na boku. Kolejną zaletą poduszki Dröm jest możliwość regulacji jej wysokości. Górna część poduszki wykonana jest z pianki z pamięcią (memory), dolna natomiast  z pianki sprężystej (normal). 

 

Dröm to idealna poduszka dla osób, które śpią głównie na boku. Doskonale sprawdza się również jako poduszka do rehabilitacji odcinka szyjnego u osób śpiących na plecach.  Jest poduszką dla najbardziej wymagających.

Podczas leżenia i spania delikatne profilowanie poduszki pod potylicą daje poczucie pełnego relaksu. Dzięki możliwości regulacji można idealnie dopasować poduszkę do swoich potrzeb. Poduszka może być użytkowana przez każdego. Jeżeli jesteśmy osobami niższymi, wystarczy wyjąć dolną część poduszki. Dostępna jest w trzech stopniach twardości pianki memory (miękka, średnia i twarda).

 

Jeśli lekarz ortopeda nie zaleci inaczej, należy stosować poduszkę o średniej twardości. Dröm jest poduszką uniwersalną. Doskonała do rehabilitacji i leczenia szyjnego odcinka kręgosłupa. Poszewka do poduszki występuje w szerokiej gamie kolorystycznej. Jest ona stale poszerzana o nowe kolory, zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów.

NOWOŚĆ

wymiary:

szerokość: 50cm

długość: 34cm

długość ramienia z podkładką: 12cm pod głową 14cm

podkładka wysokość: 4 cm