Poduszka podróżna Bolster A70

Nowy produkt

Poduszka do samochodu Bolster A70

Więcej szczegółów

92,00 zł brutto

Opis

Szerokość 28 cm
Wysokość 8,6 cm
Głębokość 20,5 cm

Więcej informacji

Valde Bolster to poduszka, która stabilizuje odcinek szyjny kręgosłupa, dlatego idealnie sprawdza się w samochodzie podczas długich podróży.

Nasza poduszka samochodowa Bolster zawiera dobrze wyprofilowany,uniwersalny i anatomiczny kształt zagłówka samochodowego. Posiada profilowania pod głowę i szyję. Występuje w dwóch wersjach: w wersji memory i normal.

Bolster jest „mini” poduszką podróżną.

Łatwy montaż do zagłówka samochodowego (dzięki gumowym pasom) sprawia, że doskonale sprawdza się jako zagłówek w autokarze podczas podróży lub jako mini poduszka w podróży.

Używając poduszki Bolster odciążasz mięśnie kręgosłupa szyjnego, które ulegają napięciom w wyniku nieprzerwanej pozycji siedzącej.

Poduszka samochodowa Bolster ma właściwości regenerujące.

Nawet 15 minutowe relaksowanie kręgosłupa na zagłówku Bolster przywraca mu stan równowagi mięśni i zmniejsza ból wynikający z przesileń jednostronnych. Stosowanie tej poduszki zapobiega często wystepującym bólom głowy wynikającym z ucisków na kręgosłup szyjny.

Dostępny jest w poszewkach z frotte w różnych kolorach. Najczęściej spotykane kolory to: granatowy, królewski niebieski oraz brąz.

Szczególnie polecamy poduszkę w wersji MEMORY z pamięcią kształtu.