Materac ortopedyczny z pamięcią kształtu Marlek MW Zobacz większe

Materac ortopedyczny z pamięcią kształtu Marlek MW

MW

Nowy produkt

Materac ortopedyczny z pamięcią kształtu Marlek MW

Więcej szczegółów

1 450,00 zł brutto

1 450,00 zł za 1

Opis

Szerokość Dobierana indywidualnie
Wysokość Dobierana indywidualnie

Więcej informacji

Materac ortopedyczny z pamięcią kształtu Marlek MW to materac ortopedyczny Firmy Valde.

Materac Marlek MW posiada wymienne moduły w postaci małych prostokątów. Skonstruowany jest tak, by odciążyć kręgosłup oraz nogi osoby w pozycji leżącej. Moduły występujące w  materacu Marlek MW można zamieniać, zmieniać i wymieniać.

Zamawiając materac Marlek MW otrzymujecie Państwo materac ortopedyczny skonstruowany pod Państwa wagę, posturę, oraz schorzenia. Materac jest ustawiany przez wykwalifikowanych do tego fizjoterapeutów i ortopedów. Materac Marlek MW jest więc produktem "szytym na miarę".

Materac ortopedyczny Marlek MW składa się z 3 warstw.

Pierwszą warstwę stanowi pianka memory, która układa się do naszego ciała (jego kształtów i ciepłoty). Dzięki zastosowaniu tej wartswy materac jest w stanie "zapamiętać" kształt.

Drugą poziom stanowi warstwa umożliwiająca przepływ powietrza (antyalergiczna i antyodleżynowa). Jest ona bardzo ważna w strukturze materaca.

Ostatnią warstwą są moduły posiadające kilka stopni twardości (w MW i MS). Są one układane lub już ułożone tak, by idealnie pasowały do osoby która ma na nim spać.

Materac Marlek zebrał bardzo pozytywne opinie wśród lekarzy traumatologów. Jest to doskonałe rozwiązanie dla każdego!

Ze względu na swoje właściwości materac ortopedyczny Marlek MW jest szczególnie polecany osobom cierpiącym z powodu bólów kręgosłupa, przechodzących rehabilitację lub osobom, które część czasu muszą spędzać w pozycji leżącej.

Materac ortopedyczny Marlek MW dostosowany jest do tlenoterapii.

W sklepie dostępny jest materac w wymiarach 80 lub 90/25/195 można również złożyć zamówienie na inny wymiar dostosowany do Państwa potrzeb. Marka Valde produkuje KAŻDY WYMIAR.