Legowisko ortopedyczne dla psa- 100x70 cm

A0D6-740C9

Nowy produkt

Legowisko ortopedyczne dla psa

Więcej szczegółów

195,00 zł brutto

Opis

Szerokość 70 cm
Wysokość 10 cm
Długość 100 cm

Więcej informacji

Doskonale wiemy, że kręgosłup psa jest również narażony na urazy (chodzenie po schodach, bieganie po różnego rodzaju terenie, wskakiwanie i zeskakiwanie z różnych wysokości i wiele innych czynności). Szczególnie narażone na urazy kręgosłupa są psy rasowe.

Innymi częstymi urazami u domowych zwierząt są dysplazje (często dziedziczone genetycznie) oraz inne urazy stawowe.

Firma Valde zajmująca się od wielu lat produkcją materacy i poduszek ortopedycznych stworzyła na bazie konsultacji z weterynarzami specjalne "legowiska dla psów".

Legowisko ortopedyczne dla psa składa się z dwóch rodzajów pianek poliuretanowych w tym z pianki MEMORY, którą stosuje się we wspomaganiu rehabilitacji kręgosłupa głównie u ludzi. Legowisko to ma specjalną konsystencje pianki tak powstałą by odciążyć stawy zwierząt.

Podczas wypoczynku psa na legowisku dochodzi do wyparcia kręgosłupa tak aby był on podparty jak w anatomicznym ułożeniu. Ponieważ pianka poliuretanowa reaguje na ciepłotę, podczas przylegania ciała do maty powoduje jej całkowite anatomiczne ułożenie. Jeżeli pies cierpi przykładowo na zapalenie stawu lub po prostu ma miejscowy stan zapalny, pianka dostosuje się tak by nie powodować dyskomforty, dostosuje się i nie będzie uciskać w tych miejscach.

Ortopedyczne legowisko dla psa Firmy Valde na rynku Polskim to NOWOŚĆ! Tak jak my śpimy na wygodnych poduszkach i materacach tak i nasz pies powinien.

Wystarczy zastanowić się dlaczego nasi pupile tak bardzo lubią spać na naszych łóżkach.

Twój pies nie będzie chciał już nigdzie indziej spać niż na swoim ortopedycznym legowisku.

Legowisko ortopedyczne dla psa oddala proces dysplazji oraz urazów kręgosłupa i stawów.

Oferujemy legowiska w trzech wymiarach:
dla małych psów (np. Jamnik) 60x50x10(cm), średnich psów  (np. Golden Retriver) 100x70x10(cm) i dużych psów (Psy Pasterskie, Owczarki, Charty,) 100x120x15.


Istnieje również możliwość wykonania legowiska na indywidualne zamówienie (każdy wymiar).


Legowiska Valde zostały opracowane w oparciu o konsultacje z weterynarzami. Dlatego specjalnie zaprojektowany kształt, twardość oraz wysokość pozwalają na w pełni regenerujący sen.


Legowiska dla psów wykonane są z pianki memory oraz standard. Obszyte zostały materiałem umożliwiającym krążenie powietrza oraz wodoodpornym jednocześnie przyjaznym dla psa materiałem.

Dostępny kolor: brąz.


Legowiska są objęte 2 letnią gwarancją.